4 november 2021

Dirigent gezocht in Weesp

The City Singers

Het leukste koor van Weesp zoekt naar een nieuwe dirigent. The City Singers repeteren iedere maandag in de City of Wesopa van 20:00-22:00. We zijn een gemengd koor (3 stemmig) bestaand uit ongeveer 25 leden. Het repertoire bestaat uit popmuziek, evergreens en musicalliederen. Om de week is er een pianiste die onze repetitie muzikaal begeleidt.

We zijn per 1 december of 1 januari op zoek naar een dirigent/dirigente die ons muzikaal kan leiden.

Specifiek zoeken we een dirigent/dirigente die:

  • beschikbaar is op de maandagavond voor onze vaste repetitie-avond van 20:00-22:00 in Weesp
  • vier tot zes keer per jaar beschikbaar is in het weekend voor optredens en/of generale repetities
  • ons kan helpen met instuderen van nieuwe nummers en verbeteren van zangtechniek
  • basis piano kan spelen tijdens de repetities zonder pianist
  • sturing kan geven aan een live band bij de optredens (drums, basgitaar, piano, elektrische gitaar)
  • arrangementen durft te interpreteren en waar nodig aan te passen zodat deze beter bij ons koor passen
  • in samenspraak met de muziekcommissie een bij ons koor passend repertoire kan samenstellen

Meer achtergrondinformatie over ons koor is te vinden op www.thecitysingers.nl. Voor vragen kan je contact opnemen met Margreet Schep via bestuur@thecitysingers.nl of 06-41920640. Reageren kan door een korte motivatie en cv te mailen naar bestuur@thecitysingers.nl t.a.v. Sander de Folter.

tech: dodo.nl | design: studioviv.nl