19 september 2023

Meezingdag Hongaars Koor Amsterdam

Stichting Hongaars Koor Amsterdam

Op 30 september 2023 organiseert het Hongaars Koor Amsterdam voor de tweede keer een meezingdag. Zangers van alle stemsoorten zijn welkom. Noten lezen of Hongaars kunnen spreken is geen voorwaarde. Je moet wel bereid zijn om (o.a.) in het Hongaars te zingen, maar je krijgt daar alle hulp bij van onze leden en dirigent. De muziek vooraf bestuderen is niet noodzakelijk. Op het programma staan een aantal korte meerstemmige koorwerken die we aan het einde van de dag opvoeren voor een klein publiek.
Wanneer: zaterdag 30 september, 10:00-16:30 uur
Waar: Wijkgebouw Vink&Boer (achter het Sloterkerk), Osdorperweg 22, 1066EL Amsterdam
Deelname kost €15 (incl. bladmuziek, lunch, koffie en thee).
Aanmelden via deze link: https://forms.gle/of7LGFVCSpmrAiDPA
Over ons koor: Het Hongaars Koor Amsterdam is een gemengd koor, opgericht in 2014. We hebben zowel Hongaarse als Nederlandse leden. Stukken van Hongaarse componisten (Kodály, Bartók, Liszt, Bárdos etc.) vormen de hoofdmoot van ons repertoire, maar we zingen ook internationaal koormuziek van de Middeleeuwen tot heden. We concentreren ons op klassieke muziek maar maken ook wel eens uitstapjes naar lichtere genres.
Contact: hongaarskooramsterdam@gmail.com

tech: dodo.nl | design: studioviv.nl